امیر جلیلی ضیائیان

امیر جلیلی ضیائیان

گیتار فلامنکو و پاپ
متولدـ 1367
ساز تخصصی: گیتارفلامنکو و پاپ
تحصیلات: لیسانس فناوری و اطلاعات
پیشینه هنری
سبک آموزشی : کلاسیک ، فلامنکو، پاپ، تلفیقی
امیرضیائیان در سن 7 سالگی نوازندگی گیتار را نزد برادرش استاد افشین ضیائیان آغاز نمود سپس برای تکمیل دانش فنی و ارتقاء تکنیک خود در مستر کلاس های خانم لیلی افشار و پدرام فلسفی زیر نظر برادر خود به عنوان استاد راهنما حضور یافت . راهیابی به فینال مسابقات گیتار کشوری در سال 88 ، نوازندگی در ارکستر بزرگ آوا در سال 86 ، سرپرستی بخش گیتار ارکستر آوا و تنظیم قطعات این گروه از سال 86 تا کنون، اجرای چندین کنسرت در سالن های بزرگ کشور از دیگر افتخارات او محسوب می شود .
او از سال 88 مشغول به فراگیری سبک فلامنکو نزد اساتید مطرح کشور از جمله بهرام آقاخان و احسان فرامرزی پور گردید سپس برای آشنایی با آهنگسازی سبک فلامنکو و شناخت دستگاه ها و کمپاس های آن در مستر کلاس استاد کامبیز پاکان ادامه فعالیت داد .
سپس نزد استاد کیوان کیارس فراگیری گیتار الکتریک و همچنین سبک های جز بلوز راک و جییپسی جز را آغاز نمود.
هارمونی کلاسیک ارکستراسیون آهنگسازی و موسیقی ایرانی و سلفژ را نزد استاد مهدی بهامین پور فرا گرفت.
آهنگسازی و تنظیم چندین تیراژ فیلم و سریال و همچنین نوازندگی و آهنگسازی در چندین آلبوم خوانندگان پاپ از دیگر فعالیت های اوست. او از سال 85 به تدریس گیتار پرداخت و به جهت در دست نبودن رپرتوار دقیق و محکم برای گیتار پاپ وی رپرتوار و متد آموزشی مشخص و دقیقی برای گیتار پاپ تالیف و جمع آوری نمود .
با در دست داشتن پیشینه گیتار کلاسیک و تسلط به گیتار فلامنکو توانست به سبکی تلفیقی دست پیدا کند و تکینک های گیتار کلاسیک و دستگاه های موسیقی فلامنکو و آهنگهای مردمی و عام پسند را در قالب یک سبک جدید ارائه دهد.
روزهای حضور
دوشنبه، سه شنبه، جمعه
بازگشت
آموزشگاه موسیقی کوک
info@kook-academy.irایمیل آموزشگاه موسیقی کوک
+98 26 344 53 014
+98 26 344 51 956
تلفن آموزشگاه موسیقی کوک
کرج، گوهردشت، بلوار رستاخیز، نرسیده به میدان توحید، خیابان پنجم غربی ( شهید ناصرخاکی)، پلاک 2 آموزشگاه کوکتلفن آموزشگاه موسیقی کوک
در حال بارگذاری ...