http://www.kook-academy.ir/

اخبار

راهنمای استفاده از پنل شخصی

راهنمای استفاده از پنل شخصی
هنرجوی گرامی: شما بلافاصله پس از ثبت نام در یکی از مجموعه آموزشگاه های آوا یا کوک و به محض صدور کارت عضویت، دارای یک پنل شخصی خواهید شد که توسط آن به امکانات ویژه ای دسترسی خواهید داشت. برای ورود به پنل خود مراحل زیر را طی نمایید:
1- وارد وب سایت آموزشگاه شوید: www.kook-academy.ir یا www.ava-academy.ir 
2- در سمت راست صفحه، پنجره " ورود به سیستم " را مشاهده می نمایید. در قسمت مربوطه نام کاربری و کلمه عبور خود را که در فرم ثبت نام درج نموده اید وارد کرده و روی گزینه ورود کلیک کنید. به فارسی و یا لاتین بودن کیبورد و بزرگ و کوچک بودن حروف لاتین توجه نمایید. در صورت بروز خطا با دفتر آموزشگاه تماس حاصل فرمایید.
3- پس از ورود، به صفحه شخصی خود هدایت می شوید. در کادر خوش آمد گویی سمت راست گزینه های:
الف- صفحه شخصی ب- کلاسهای من پ- پیامهای من ت- حساب من ث- تغییر کلمه عبور ج- ویرایش اطلاعات وجود دارند که با فشردن هرکدام وارد صفحه مربوطه می شوید.
ب- کلاسهای من: بیشترین کاربرد را صفحه کلاسهای من دارد که در این صفحه، جدول کلاسهای مختلف و اطلاعات کامل مربوط به آنها نمایش داده می شود:
1- با کلیک بر روی گزینه ی قرمز رنگ "رسید" رسید کلی پرداخت های شما نمایش داده می شود که قابل چاپ نیز می باشد.
2- با کلیک بر روی گزینه ی سبز رنگ "جلسات" وضعیت کلیه جلسات خود را ملاحظه خواهید نمود.
3- با کلیک بر روی گزینه ی آبی رنگ "تمدید" می توانید کلاس خود را تمدید نمایید:
تمدید: 1-3 در این صفحه امکان انتخاب ساز، استاد، تاریخ شروع و روز و ساعت برای شما فراهم است. اگر تمدید شما به موقع انجام گرفته باشد، این گزینه ها بصورت پیش فرض،همان شرایط قبلی کلاس شما می باشند. مگر اینکه بخواهید آنها را تغییر دهید که امکان پذیر است. پس از انتخاب گزینه های مورد نظر، روی قسمت "ادامه تمدید دوره" کلیک کنید. (در صورت نیاز میتوانید برنامه هفتگی استاد را ملاحظه نمایید.) 
توجه نمایید که روز و ساعت انتخابی شما باید جزو ساعات حضور استاد در آموزشگاه و ساعات خالی ایشان باشد. در کلاسهای خصوصی، سیستم پس از آخرین جلسه شما، آن ساعت را خالی اعلام کرده و امکان انتخاب آن برای سایر متقاضیان فراهم میگردد. پس اگر ساعت کلاس برایتان اهمیت دارد لطفأ قبل از اتمام جلسات خود، اقدام به تمدید آن نمایید. اگر ساعت انتخابی پر باشد سیستم پیغام "استاد زمان خالی ندارد" نمایش داده میشود. اولویت با کسانی است که به صورت آنلاین ثبت نام نمایند و ساعت مربوطه به ایشان اختصاص خواهد یافت.
2-3 در ادامه، به صفحه مقررات آموزشگاه هدایت میشوید. لطفأ قوانین را به دقت خوانده و موافقت خود را با علامت زدن در محل مربوطه اعلام نمایید.
3-3 با کلیک بر روی "ادامه تمدید" به صفحه پرداخت هدایت شده و در صورت درست بودن اطلاعات، روی گزینه پرداخت آنلاین کلیک نمایید تا به درگاه بانک سامان هدایت شده و با وارد کردن مشخصات کارت بانکی خود، پرداخت شهریه انجام شود.
4-3 پس از پرداخت شهریه، دوره شما با موفقیت تمدید خواهد شد. در صورت عدم پرداخت موفق، سیستم پس از یک روز به صورت اتوماتیک دوره شما را حذف میکند.
5-3 صحت انجام مراحل، توسط پیام کوتاه به اطلاع شما میرسد.
4- با کلیک بر روی گزینه ی "وضعیت مالی" می توانید وضعیت بدهکاری یا بستانکاری خود را مشاهده نمائید و در صورت لزوم با کلیک بر روی گزینه ی سبز رنگی که علامت دلاردارد، به صفحه پرداخت هدایت شده و مبلغ بدهکاری را بپردازید.
5- در قسمت وضعیت هنرجو می توانید از وضعیت تحصیلی ایشان در کلاس و نمره ای که استاد برای هر جلسه به ایشان اختصاص داده است مطلع شوید. در این قسمت منحنی وضعیت تحصیلی نیز قابل ملاحظه می باشد.
6- در سمت راست اطلاعات کلاس یک مربع آبی رنگ با علامت + ملاحظه می کنید. با کلیک بر روی آن، مشخصات هر دوره ای که ثبت نام کرده اید به تفکیک قابل مشاهده و رسید مالی آن قابل چاپ است.
ج- ویرایش اطلاعات
در این صفحه کلیه اطلاعات شخصی و مشخصات هنرجو وجود دارد. از شما خواهش می شود تا در صورت تغییر آدرس و تلفن در اسرع وقت نسبت به اصلاح آن اقدام فرمائید تا در اطلاع رسانی ها مشکلی به وجود نیاید. در این صفحه شما می توانید عکس خود را نیز بارگزاری نمائید. پس از اطمینان از صحت اطلاعات بر روی گزینه ی "بروزرسانی اطلاعات هنرجو" کلیک نمائید.
الف- صفحه شخصی
اعلان ها نمایش داده میشود، گزینه سبز رنگ با علامت ذره بین،اطلاعات جزئی تر را نمایش میدهد.
پ- پیامهای من
پیامهای شخصی از طرف آموزشگاه مانند نتایج آزمون در این صفحه درج میگردد.
ت- حساب من
نمایش وضعیت مالی و امکان پرداخت آنلاین وجود دارد.
ث- تغییر کلمه عبور
میتوانید کلمه عبور خود را به دلخواه تغییر دهید. لازم به ذکر است که وب سایت آوا – کوک از امنیت بسیار بالایی برخوردار بوده و اطلاعات شما کاملأ محفوظ باقی خواهند ماند.

ورود به سیستم

نام کاربری :
کلمه عبور :

اطلاعات تماس

کرج، گوهردشت، بلوار رستاخیز، نرسیده به میدان توحید،
 خیابان پنجم غربی ( شهید ناصرخاکی)، 
پلاک 2
آموزشگاه کوک

آدرس آموزشکاه موسیقی کوک

شماره تماس
026-34453014-34451956
34488892-34488893-34419778

تلفن آموزشگاه موسیقی کوک


پنل ارسال پیامک جهت پیشنهاد، انتقاد
و ارتباط مستقیم با مدیریت

200032714182
اینستاگرام آوا
ava_academy

کانال خبری آموزشگاه موسیقی کوک
درتلگرام
kookmusicschoolkaraj@
اولین نفری باشید که خبردار میشوید!
امروز چهارشنبه، 26 دی 1397
افزودن به سایت های مورد علاقه
بازدید ها : 775,694
در حال بارگذاری ...